Naświetlacze LED zewnętrzne — ogromny wybór w sklepie Toshiba LED! Sprawdź już dziś!

Dlaczego warto kupować w sklepie Toshiba LED?

Sklep Toshiba LED jest dystrybutorem najwyższej klasy lamp ulicznych, lamp przemysłowych i żarówek Toshiba. We wszystkich produktach zastosowano nowoczesną technologię LED. Głównym założeniem tego sklepu jest to, aby Polki i Polacy mieli możliwość korzystać z oświetlenia Toshiba LED najlepszej jakości na co dzień, czy to w biurze, domu, przestrzeni miejskiej czy w budynkach przemysłowym. Sklep Toshiba LED oferuje wyłącznie oryginalne i najlepszej jakości oświetlenie jak na przykład naświetlacze LED zewnętrzne. Wraz z zakupem otrzymujesz gwarancję tego, że zawsze będzie taniej niż u konkurencji!

Czy energooszczędne i ekonomiczne naświetlacze LED są możliwe?

Odpowiedź jest banalnie prosta — oczywiście, że tak! Jedyne co musisz zrobić, to odwiedzić stronę internetową sklepu Toshiba LED i zaopatrzyć się tam w wysokiej jakości naświetlacze LED! Cechują się one wysoką żywotnością, która sięga nawet 60 000 godzin! Oprócz tego wykazują się gotowością do pracy oraz wysokimi parametrami szczelności i odporności mechanicznej. Dzięki temu możesz zamontować je na zewnątrz swojego budynku bez żadnych obaw! Nie wahaj się i już dziś odwiedź stronę sklep.co-unity.eu!

Naświetlacz LED Toshiba Canopy 65W 5000K – czy warto go kupić?

Naświetlacze LED Toshiba Canopy charakteryzują się tym, że są przeznaczone m.in. do oświetlania magazynów, hal, wiat i innych obszarów przemysłowych. Są one wyjątkowo wysokiej jakości oraz wyposażone są w stopień ochrony IP 66, dzięki czemu mogą być stosowane również na zewnątrz jako oświetlenie placu. Ich moc wynosi 68 W, a temperatura barwowa to 5000 K. Strumień światła to 7 600 lm, napięcie: 220-240V, a kąt rozsyłu wynosi 90°. Naświetlacze LED zewnętrzne Toshiba Canopy mają żywotność w granicach 50 000 godzin, a ich wymiary to dł./szer./wys.: 300/269/95 mm.

A może warto postawić na naświetlacz LED Toshiba Floodlight 45W 4000K?

Naświetlacze LED Toshiba Floodligh różnią się od Canopy tym, że są zdecydowanie lżejsze i mniejsze. Dedykowane są m.in. do oświetlania budynków od zewnątrz, elementów architektury oraz stosuje się je jako oświetlenie placów manewrowych, parkingów czy ramp. Ich temperatura barwowa wynosi 4000K, kąt rozsyłu to 60°, a strumień światła to 4650 lm. Dostępne są o mocy 45 w kolorze czarnym. Napięcie wynosi 220-240 V, a ich żywotność jest zaskakująco długa, bo mogą pracować nawet do 50 000 godzin! Niewielkie wymiary i waga, bo 150/208/192 mm i 2,7 kilograma, to zdecydowanie ich plus!