Steruj zdalnie swoim domem z miejsca, z którego tylko sobie wymarzysz!

Obecne tempo, w jakim się żyje, spowodowało jeszcze szybszy rozwój aplikacji umożliwiających prostsze sterowanie różnego rodzaju urządzeniami, czego skutkiem jest stworzenie aplikacji mobilnej SALUS Smart Home. Dzięki jej użyciu dużo prościej możemy kontrolować wszystkie rozwiązania oraz wbudowane systemy w naszym mieszkaniu za pomocą jednego prostego interfejsu. Wystarczy mieć ze sobą telefon, tablet lub inne urządzenie posiadające system Android bądź IOS z internetem.

Od teraz wszystko jest pod kontrolą i na wyciągnięcie ręki – wystarczy włożyć ją do kieszeni, wyjąć smartfon i gotowe. To nigdy nie było tak proste! Dowiedz się więcej – https://salus-controls.pl/

Prosty interfejs skierowany do każdego. Nie martw się nieznajomością aplikacji mobilnych

Aplikacja została zaprojektowana w taki sposób, aby mógł z niej korzystać każdy. Niezależnie od tego, czy jest to osoba starsza nieporuszająca się biegle w internecie, czy prężnie działająca w kanałach społecznościowych. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi zyskuje się sprawne nawigowanie oraz zmienianie potrzebnych wartości w taki sposób, aby szybko wyregulować temperatury do odpowiadających nam potrzeb.

Aplikacja Salus smart home pozwala na zmienianie ustawień oraz monitorowanie wyników mieszkań lokalnych w czasie rzeczywistym. Dzięki dostępowi online możemy cały czas być na bieżąco z sytuacją, jaka dzieje się obecnie w domu, znajdując się poza nim. To poskutkuje spokojną głową podczas wyjazdów, a w szczególności tych zimowych, kiedy mimo wszystko trzeba ogrzewać pomieszczenia.

Steruj całym systemem za jednym razem z Salus Controls

Aplikacja mobilna Salus to intuicyjnie narzędzie, które w zaawansowany sposób pozwala na zdalne sterowanie domem. Umożliwia jednoczesne kierowanie roletami oraz bramami wjazdowymi, oświetlaniu pomieszczeń, ogrzewaniu i ustawieniu odpowiedniej temperatury. Warto wspomnieć, że aplikacja sama w sobie zawiera system, który wysyła powiadomienia o nagłych i nieprzewidzianych wydarzeniach, w taki sposób, aby można było reagować. Zobacz już teraz: https://salus-controls.pl/.